Andy Serkis ile Yapılan Röportaj ‘da Aktör Çevreye İlgi Çekti

0
47
Andy Serkis ile Yapılan Röportaj ‘da Aktör Çevreye İlgi Çekti
Andy Serkis via ecowallpapers

“Maymunların Cehennemi” serisinin son filmi “Maymunların Cehennemi: Savaş” 14 Temmuz’da vizyona girdi. Barbaros Tapan, Filmin aktörleri Woody Harrelson ve Andy Serkis ‘le bir araya geldi, film ve diğer çalışmaları hakkında konuştular. Röportajın bir kısmında Andy Serkis bir çevreci olarak konuştu ve görüşlerini bizlerle paylaştı.

 “En Azından Gülümseyin”

 – Aynı zamanda çevreci bir aktrissiniz değil mi?

– Hemen araya girmek istiyorum, herkes bu konuda sorumluluk sahibi olmalı. En küçük bir iz bırakmak bile önemli. Benim gibi elektrikli araba ya da evinizde güneş enerjisi kullanın demeyeceğim. En basitten başlayın, israfa karşı bilinçli olun. Hani o kahveleri içip çöpe fırlattığımız kâğıt bardaklar var ya, onların da kendilerine ait bir hayatları vardı, soluduğumuz havayı temizliyorlardı… Çevrecilik dışında bir şey de eklemek istiyorum; birbirinize karşı nazik olmaya çalışın. Küçük bir gülümseme karşındakine enerji vermekle kalmıyor senin vücuduna da pozitif bir enerji veriyor, harika değil mi!

Andy Serkis ile Yapılan Röportaj ‘da Aktör Çevreye İlgi Çekti
Andy Serkis via hurriyet

– Ağaçsız kâğıt ürettiğiniz bir fabrikanız vardı, hâlâ duruyor mu?

– 15 yıllık mücadelemin sonucunda kapatmak zorunda kaldım. Eninde sonunda kâğıt için ağaç kesmeyi bırakacağız. Kendi adıma birçok şey yaptım. 15 yıl boyunca bu amaç uğruna çok para harcadım. Ağaçsız kâğıt yaptık ama olmadı…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here